O NÁS

Biblické Centrum Víry je církev, kde věříme, že Bůh má co nabídnout každému člověku.

Ježíš nepřinesl nové náboženství plné pravidel a nařízení, přinesl nový život. S Ježíšem se člověku otevírají nečekané možnosti a úplně nový rozměr života. Právě takovým způsobem vznikla církev Biblické Centrum Víry, nejprve v Táboře a po 2 letech i v Českých Budějovicích.

Součástí Božího plánu a přípravy na to, co dnes žijeme, bylo naše studium na biblické škole Domata v Praze a spolupráce s Victory Bible Institute, kde jsme se intenzivně připravovali na budoucnost, v té době ještě každý samostatně. Roky jsme pomáhali v místních církvích, přestože každý jinde. Oba jsme uvnitř věděli, že Bůh pro nás má nové a větší věci.

Když jsme v roce 2005 vstoupili do manželství, Bůh odstartoval další díl svého plánu a touhy našeho srdce se začaly naplňovat. V roce 2006 nás Bůh poslal do Tábora, kde jsme na „zelené louce“ založili církev. Posléze jsme se tam přestěhovali a začal nám úplně nový život.

Založením nových církví na Jihu Čech byly vyslyšeny modlitby, nejen naše, ale také mnoha křesťanů, kteří věřili, že Bůh přinese do těchto měst naději a povzbuzení.

Je úžasné pozorovat, jak se Bůh na této zemi projevuje. Tuto víru sdílíme i s našimi dvěma dětmi, Janem Frankem a Kristýnou Nevou.

Během let jsme viděli, jak Bůh jednal v lidských životech, zachraňoval, měnil, uzdravoval, přinesl naději a tak jsme plní očekávání toho, co přijde. Protože to nejlepší je teprve před námi.

pastoři Víťa a Iveta Kuklovi