KONFERENCE BOŽÍHO SLOVA 2023

14.10.2023

Náměstí Přátelství 2800

TÁBOR, ČESKÁ REPUBLIKA

JSME VELICE POTĚŠENI,

že opět můžeme pořádat KONFERENCI BOŽÍHO SLOVA, která je pro naši církev zároveň největší akcí roku. Budeme opět poctěni návštěvou zahraničních hostů z USA, jejichž služba již dlouhou dobu nese hojné ovoce spojené s projevy Ducha Svatého a zázračným uzdravováním. Jejich pastýřská srdce plná Boží lásky činí jejich službu výjimečnou. Nenechte si proto ujít letošní konferenci a rezervujte si termín 14.10.2023

NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Don a Satia Schwarz

Don a Satia vyrostli v křesťanských rodinách. Oba studovali na Univerzitě Orala Robertse a Victory Bible Institute v Tulse v americkém státě Oklahoma. Don kromě toho navštěvoval Rhema Bible Training Center. Během této doby se oba aktivně účastnili dění ve svém domovském sboru Victory Christian Center, kde sloužili v mnoha různých oblastech. V roce 1993 se vzali a poté, co nějakou dobu pracovali ve sféře maloobchodního managementu a průzkumu, začali navštěvovat Victory World Missions Training Center. Krátce po promoci roku 1996 se přestěhovali do Prahy. Mají dva syny, Josiah a Zachary, kteří se oba narodili v Praze. Od roku 1996 Don a Satia působí ve střední a východní Evropě, pořádají evangelizační tažení, lékařská setkání, evangelizační shromáždění pro děti, konference a zakládají biblické školy. Od roku 2000 se zaměřují na pomoc místním sborům a pastorům, která spočívá v tom, že jim v rámci biblické školy nabízejí školení pro vedoucí a vyučování Božího Slova pro věřící. V současné době žijí v Tulse ve státě Oklahoma v USA a jsou řediteli agentury ISA Missions Agency. Satia je navíc doplňkovým profesorem na Oral Roberts University. Oba jejich synové studují na univerzitě.

web: www.schwarzministriesintl.org 

web: www.viceos.cz

Tom a Sharon Arnould

Tom Arnold se narodil do křesťanské rodiny, avšak duchovně začal růst až ve věku 17-ti let. Na střední škole se rozhodl, že „každý den po zbytek svého života“ bude číst Boží Slovo. Toto jednoduché rozhodnutí změnilo nejenom jeho život, ale mělo, a stále má, zásadní vliv na životy mnoha lidí. Jeho vášeň pro Boží Slovo nakonec přerostla do služby biblického vyučování. Každý týden slouží v „Good News Church“ mužům i ženám každého věku. Vyučuje v denominacích, které mají zájem o znalost Božího Slova a o další duchovní růst. Jeho doplňující službou je kromě vedení „Good News Church“ podpora několika misionářů ve střední Americe a ve Střední Evropě. Součástí jeho služby je i radiové vysílání v Oasis, Oklahomě, Missouri a Virginii.

Pastor Tom slouží společně se svou manželkou Sharon. Byli požehnáni třemi syny: Luke, Andrew, John-Paul. Tom Arnold získal diplom v oboru obchodu BBA na University of Central Oklahoma.
web: www.goodnewschurch.tv

PROGRAM

Sobota

9:00 – Otevření vstupu
10:00 – Zahájení dopolední části (Don Schwarz)
12:30 – Ukončení první části
13:00 – 14:30 – Přestávka
15:00 – Zahájení odpolední části (Tom Arnould)
19:00 – Ukončení druhé části

20:30 – KONEC KONFERENCE

Dětská služba během shromáždění zajištěna

VSTUP VOLNÝ