AUDIO/PODCASTY

VĚČNÝ ŽIVOT

Podcast VĚČNÝ ŽIVOT odpovídá na otázku co následuje po fyzické smrti zde na zemi. Zároveň se zabývá tím jak získat tento VĚČNÝ ŽIVOT a zda je možné mít jistotu v jeho nalezení a nebát se jeho ztráty.

MÝTY O BOHU - Je Bůh na hříšníky naštvaný?

Lidé mají občas zkreslené představy o milujícím Bohu, zejména v situacích, kdy věci nezvládají, pohádají se s přáteli apod. Podcast MÝTY O BOHU odpovídá na toto palčivé téma a zároveň potvrzuje Boží lásku k lidem za každých okolností. Tentokrát na téma: „Je Bůh na hříšníky naštvaný?“

KONF. BOŽÍHO SLOVA 2018 - DON SCHWARZ

Jako křesťané jsme povoláni bojovat na této zemi. Boj, o kterém mluví Bible je dobrý boj, vítězný boj, protože máme jméno Ježíš, před kterým se protivník musí poklonit. Naše vítezství není odměnou, vítězství je již naše pozice, kterou máme v Kristu Ježíši.

KONF. BOŽÍHO SLOVA 2018 - TOM ARNOULD

Co vše mohou křesťané očekávat v Božím domě? Jaké benefity pramení z účasti na společných shromážděních a co Písmo popisuje konkrétně? To vše a ještě mnohem víc se dozvíte v kázání pastora Toma Arnoulda.

KONF. BOŽÍHO SLOVA 2017 - DON SCHWARZ

Bible vyučuje, že v našich ústech je úžasná moc. Každým slovem utváříme budoucnost týkající se našich životů a životů v našem okolí zejména našich rodin. Co a jak mluvit je obsahem tohoto vyučování.

KONF. BOŽÍHO SLOVA 2017 - TOM ARNOULD

Stejně jako horolezci potřebují základní tábor pro úspěšný výstup na hory, tak Bůh naplánoval místní církev pro křesťany. Nejen pro výstup nahoru, ale také pro návrat z vyčerpávajícího výstupu.