KONFERENCE BOŽÍHO SLOVA 2019

18. - 19. 10. 2019, TÁBOR, ČESKÁ REPUBLIKA

JSME VELICE POTĚŠENI,

že můžeme již třetím rokem pořádat KONFERENCI BOŽÍHO SLOVA, která je pro naši církev zároveň největší akcí roku. Budeme opět poctěni návštěvou zahraničních hostů z USA, jejichž služba již dlouhou dobu nese hojné ovoce spojené s projevy Ducha Svatého a zázračným uzdravováním. Jejich pastýřská srdce plná Boží lásky činí jejich službu výjimečnou. Nenechte si proto ujít letošní konferenci a rezervujte si termín 18-19.10.2019.

NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Don a Satia Schwarz

Don a Satia vyrostli v křesťanských rodinách. Oba studovali na Univerzitě Orala Robertse a Victory Bible Institute v Tulse v americkém státě Oklahoma. Don kromě toho navštěvoval Rhema Bible Training Center. Během této doby se oba aktivně účastnili dění ve svém domovském sboru Victory Christian Center, kde sloužili v mnoha různých oblastech. V roce 1993 se vzali a poté, co nějakou dobu pracovali ve sféře maloobchodního managementu a průzkumu, začali navštěvovat Victory World Missions Training Center. Krátce po promoci roku 1996 se přestěhovali do Prahy. Mají dva syny, Josiah a Zachary, kteří se oba narodili v Praze. Od roku 1996 Don a Satia působí ve střední a východní Evropě, pořádají evangelizační tažení, lékařská setkání, evangelizační shromáždění pro děti, konference a zakládají biblické školy. Od roku 2000 se zaměřují na pomoc místním sborům a pastorům, která spočívá v tom, že jim v rámci biblické školy nabízejí školení pro vedoucí a vyučování Božího Slova pro věřící. V současné době žijí v Tulse ve státě Oklahoma v USA a jsou řediteli agentury ISA Missions Agency. Satia je navíc doplňkovým profesorem na Oral Roberts University. Oba jejich synové studují na univerzitě.

web: www.schwarzministriesintl.org 

web: www.viceos.cz

Tom a Sharon Arnould

Tom Arnold se narodil do křesťanské rodiny, avšak duchovně začal růst až ve věku 17-ti let. Na střední škole se rozhodl, že „každý den po zbytek svého života“ bude číst Boží Slovo. Toto jednoduché rozhodnutí změnilo nejenom jeho život, ale mělo, a stále má, zásadní vliv na životy mnoha lidí. Jeho vášeň pro Boží Slovo nakonec přerostla do služby biblického vyučování. Každý týden slouží v „Good News Church“ mužům i ženám každého věku. Vyučuje v denominacích, které mají zájem o znalost Božího Slova a o další duchovní růst. Jeho doplňující službou je kromě vedení „Good News Church“ podpora několika misionářů ve střední Americe a ve Střední Evropě. Součástí jeho služby je i radiové vysílání v Oasis, Oklahomě, Missouri a Virginii.

Pastor Tom slouží společně se svou manželkou Sharon. Byli požehnáni třemi syny: Luke, Andrew, John-Paul. Tom Arnold získal diplom v oboru obchodu BBA na University of Central Oklahoma.
web: www.goodnewschurch.tv

PROGRAM

Pátek – večer chval a uctívání

17:00 – Otevření vstupu
18:00 – Zahájení večerní části
20:00 – Ukončení večerní části

Sobota
9:00 – Otevření vstupu
10:00 – Zahájení dopolední části (Don Schwarz)
12:30 – Ukončení první části
13:00 – 14:30 – Přestávka
15:00 – Zahájení odpolední části (Tom Arnould)
19:00 – Ukončení druhé části

20:30 – KONEC KONFERENCE

Dětská služba během shromáždění zajištěna

VSTUP VOLNÝ