pastor Vítězslav Kukla

VÍTĚZSLAV KUKLA


Netradiční církev potřebuje netradičního pastora. Můj život byl normální, žádné velké problémy jsem neměl, žil jsem takový "normální život". A přesto, nebo možná právě proto jsem se v roce 1994 setkal s Ježíšem a pozval Jej do svého srdce. Hledal jsem něco, pro co by stálo za to žít. Chtěl jsem žít naplno. Život, kdy každý den se něco děje. Život plný radosti, pokoje a pohody. To vše jsem nalezl, když Ježíš vstoupil do mého života. On přinesl pokoj do srdce a akci do života.

Bůh mi dal poznat, že mě přijímá takového, jaký jsem. Že se nemusím snažit k Němu dostat, ale že On chce přijít ke mně. Nikdo jiný mi nemohl dát takovou nabídku – žádný člověk, žádné náboženství ani filozofie. Ukázal mi, že je to On, kdo udělal první krok ke mně a natáhl svou ruku a teď čeká zda nabídku přijmu. A to se stalo. Bůh tím, že vstoupil do mého života mi ukázal jaké plány má pro mne a mou rodinu.

Součástí Jeho dokonalého plánu bylo studium na biblické škole Domata v Praze a spolupráce s Victory Bible Institute. Poté nás zavedl do Tábora a Českých Budějovic, kde jsme založili nové společenství - Biblické Centrum Víry.

Spolu s mou úžasnou manželkou sledujeme jak náš Bůh mění lidské životy a naplňuje své sliby. Každý den je novou výzvou a možností žít život, který stojí za to žít. Žít s Ježíšem!