Biblické Centrum Víry je živé, dynamické společenství křesťanů plné Božího slova, moci a lásky. Je to místo, kde se člověk může setkat s živým Bohem a lidmi, kteří žijí požehnaný život a nestydí se za svou víru. Boží přítomnost a s ní spojená moc, která jedná v životech lidí - proměňuje, potěšuje, povzbuzuje a uzdravuje - je přítomná během společných shromáždění.
SLOVO NA TÉMA - finance, manželství, nemoc a bolset, mládež, děti, vztahy, deprese, nadváha, samota, odpuštění, ... VĚČNÝ ŽIVOT - Možná jsi již slyšel pojem „věčný život“ a nevíš přesně, co si pod ním představit.

 

PASTOŘI VÍTĚZSLAV A IVETA KUKLOVI

pastoři Vítězslav a Iveta Kuklovi Pastoři Vítězslav a Iveta Kuklovi slouží v Biblickém Centrum Víry od roku 2006. Začali v Táboře a o dva roky později v Českých Budějovi- cích. Vítězslav Kukla absolvoval dvě biblické školy a deset let sloužil ve službě pomoci v různých církvích. Stejně tak i Iveta má biblickou školu. Jejich touhou je předávat Boží Slovo lidem takovým způsobem, aby jej mohl každý aplikovat ve svém praktickém životě.
SLUŽBA
modlitbaŽádost o modlitbu
Potřebujete modlitbu za jakoukoli oblast vašeho života?
darByli jste požehnáni studiem na našich webových stránkách? Máte zájem podpořit tuto práci?
shopMáte zájem o nedělní serie, hudební CD, knihy, vyznání? Vše je již možné nyní zakoupit v e-shopu.
NOVINKY
Konference Božího SlovaKonference Božího Slova 2018 - Přijďte na konferenci Biblického Centra Víry.
ke stazeniUzdravení MP3 - Nahráli jsme pro vás audio záznam s Božím Slovem o uzdravení. Zdarma ke stažení!
otazník - seriálNový mini seriál Otazník se zaměřuje na základní otázky nevěřících lidí.